Poezijos pavasaris 2021
2021 8 liepos
Literatūrinis maršrutas
Sugrįžimas į E.Jonušo namus
2021 7 rugsėjo
Rodyti viską

Keičiasi kai kurių paslaugų teikimo tvarka bibliotekoje

 

Liepos 9–11 d. dėl atliekamų modernizavimo darbų neveiks bibliotekų elektroninių paslaugų portalas ibiblioteka.lt. Šiomis dienomis skaitytojams nebus galimybės naudotis šio portalo paslaugomis.

Svarbu! Nuo liepos 9 d. portale ibiblioteka.lt registruotiems vartotojams dėl duomenų perkėlimo į naują sistemą, testavimo procesų, naudojantis atnaujintu portalu, galimi trikdžiai. Tuo laikotarpiu nauji vartotojai gali būti registruojami ir aptarnaujami tik kontaktiniu būdu, atvykus į biblioteką, pildant popierinį skaitytojo formuliarą.

Svarbu! 2021-07-30 bus atliekamas Neringos savivaldybės Viktoro Miliūno viešosios bibliotekos duomenų perkėlimas į naują sistemą. Skaitytojai knygas galės užsakyti tik kontaktiniu būdu, atvykus į biblioteką arba el. paštu biblioteka@neringa.mvb.lt.

Informacija ir pagalba dėl portalo ibiblioteka.lt Neringos savivaldybės Viktoro Miliūno viešosios bibliotekos skaitytojams TEIKIAMA: tel. (8 469) 52506 arba 8 (682) 14 195 ir el. paštu biblioteka@neringa.mvb.lt.

Planuojama, kad modernizuoto portalo ibiblioteka.lt visos funkcijos pilnai veiks rugpjūčio antroje pusėje.

Atnaujintame portale ibiblioteka.lt veiks modernizuotos esamos el. paslaugos, taip pat sukurtos naujos el. paslaugos, suteiksiančios vartotojams galimybę kurti skaitytojo, turinio teikėjo profilius, per portalą atlikti paiešką interneto išteklių archyve, atlikti elektroninių periodinių leidinių paiešką ir skaityti juos portale, leidėjams, autoriams portalo priemonėmis kurti el. knygas.

Atsiprašome už galimus nesklandumus dėl atliekamų elektroninių paslaugų portalo modernizavimo darbų.

Padidinti
Padidintas kontrastas